Вебінар: Нова Типова антикорупційна програма юридичної особи

Дата события: 
Вебінар перенесено
Место проведения: 
Платформа ZOOM
Цена: 
2700 грн.

       

Вебінар:  Нова Типова антикорупційна програма юридичної особи

У програмі:

        Загальні положення.  Мета та сфера застосування. Відповідальне лідерство, ділова репутація та доброчесність. Норми професійної етики. Права, обов'язки, заборони засновників (учасників), керівника, членів органів управління, посадових осіб. Заборонені корупційні практики. Правовий статус Уповноваженого та підпорядкованих йому працівників. Обов'язки та права Уповноваженого.  Гарантії незалежності. Управління корупційними  ризиками. Періодичне навчання з питань запобігання і виявлення корупції. Матеріали та методики. Надання працівникам роз'яснень та консультацій.

       Заходи запобігання та перевірки. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Взаємодія з діловими партнерами. Політика та процедури ділової гостинності. Подарунки. Благодійна та спонсорська діяльність. Підтримка політичних партій. Перевірка під час укладення правочинів про злиття або поглинання. Перевірка кандидатів на посади.

       Повідомлення, їх перевірка та відповідальність. Повідомлення про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень Закону України "Про запобігання корупції". Права та гарантії захисту викривача. Повідомлення про можливі факти порушень антикорупційної Програми. Проведення внутрішніх розслідувань. Дисциплінарна відповідальність за порушення  Програми.

      Нагляд, контроль, внесення змін до Програми. Розгляду і реагування на Повідомлення; Здійснення перевірок діяльності працівників Компанії щодо виконання  Програми; Проведення перевірок організаційно-розпорядчих документів, правочинів, інших документів Компанії, здійснення періодичного моніторингу виконання  Програми. звіт за результатами моніторингу виконання Програми. Узагальнені результати моніторингу. Оцінка результатів впровадження заходів.

      Внесення змін до Програми, додатки до Програми..

      Актуальні питання декларування в світлі законодавчих змін. Внесення змін до поданих декларацій. Поняття періоду декларування за видами декларацій. Перевірка декларацій: ризики, черговість, порядок комунікації з НАЗК, строки та результати. Суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування.

       Новели законодавства щодо відповідальності за необґрунтовані активи. Розяснення НАЗК щодо заходів фінансового контролю. Дії юридичних осіб після визнання посадової/службової особи судом винною у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією. Наслідки не притягнення до дисциплінарної відповідальності.

      Заняття проводять провідні експерти з антикорупційної діяльності в режимі реального часу. Є можливість задавати питання. По закінченні видається Сертифікат.  Вартість участі одного слухача - 2700,00 грн. без ПДВ (єдиний податок: 3 група без ПДВ).     

     Вартість включає: навчання онлайн з можливістю задавати питання спікеру  під час вебінару, відеозапис,  презентація доповідача в електронному вигляді, сертифікат про участь.

     Вебінар буде проходити на платформі zoom.  За 30 хвилин до початку вебінару Ви отримаєте на електронну адресу необхідне посилання.   

     Заявки на участь за тел.: (044)  209-02-94, (067) 125-16-06, (099) 374 8113, (063) 237-28-74 (VIBER), ЕМ info@cargoconsult. kiev.ua або на нашому сайті (Контакти).

  • Початок роботи вебінару  02.03.2022 р. о 10:00.   Закінчення роботи вебіінару о 17:00.