Вебінар: Нова антикорупційна стратегія України. Напрямки реалізації на державних та комунальних підприємствах.

Дата события: 
22 березня 2023 р.
Место проведения: 
Платформа ZOOM
Цена: 
2400 грн.

       

Вебінар:  Нова антикорупційна стратегія України. Напрямки реалізації на  державних та комунальних підприємствах. 

У програмі: 

           Загальні положення.  Мета та сфера застосування. Відповідальне лідерство, ділова репутація та доброчесність. Норми професійної етики. Права, обов'язки, заборони засновників (учасників), керівника, членів органів управління, посадових осіб. Заборонені корупційні практики. Діяльність підрозділу доброчесності на підприємстві (в установі). Правовий статус Уповноваженого та підпорядкованих йому працівників. Обов'язки та права Уповноваженого.  Гарантії незалежності.

        Відповідальності за необґрунтовані активи. Розяснення НАЗК щодо заходів фінансового контролю. Дії юридичних осіб після визнання посадової/службової особи судом винною у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією. Наслідки не притягнення до дисциплінарної відповідальності.  Періодичне навчання з питань запобігання і виявлення корупції. Матеріали та методики. Надання працівникам роз'яснень та консультацій.

            Особливості антикорупційного менеджменту під час воєнного стану.

         Заходи запобігання та перевірки. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Взаємодія з діловими партнерами. Політика та процедури ділової гостинності. Подарунки. Благодійна та спонсорська діяльність. Перевірка під час укладення правочинів про злиття або поглинання.

      Питання практичного застосування норм чинного антикорупційного законодавства України в юридичних особах (антикорупційна перевірка ділових партнерів, антикорупційна перевірка на доброчесність кандидатів на посади, робота з викривачами, проведення службових розслідувань).

       Повідомлення, їх перевірка та відповідальність. Повідомлення про можливі факти корупційних або   пов'язаних з корупцією правопорушень Закону України "Про запобігання корупції". Права та гарантії захисту викривача. Повідомлення про можливі факти порушень антикорупційної Програми. Проведення внутрішніх розслідувань. Внесення подань про проведення службового розслідування з метою виявлення причин та умов вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення.

       Нагляд, контроль, внесення змін до Програми. Розгляд/у і реагування на Повідомлення; Здійснення перевірок діяльності працівників Компанії щодо виконання  Програми; Проведення перевірок організаційно-розпорядчих документів, правочинів, інших документів Компанії; Здійснення періодичного моніторингу виконання  Програми; Звіт за результатами моніторингу виконання Програми. Узагальнені результати моніторингу.  Оцінка результатів впровадження заходів.

         Внесення змін до Програми, додатки до Програми.

     Корупційні ризики підприємства, установи.   Поняття корупційного ризику. Адміністративні заходи щодо виявлення корупційних ризиків. Склад та регламентація роботи комісії. Ідентифікація корупційних ризиків: методології та організаційне забезпечення. Документування корупційних ризиків. Реєстр, аналіз та оцінка ризиків. Карта ризиків. Форми моніторингу. Механізми управління, контролю та мінімізації ризиків.

        Новели законодавства щодо публічних закупівель. Постанова від 12.10.2022 р. № 1178 та інше.

     Заняття проводять провідні експерти з антикорупційної діяльності в режимі реального часу. Є можливість задавати питання. По закінченні видається Сертифікат.   Вартість участі одного слухача - 2400,00 грн. без ПДВ (єдиний податок: 3 група без ПДВ).     

        Вебінар буде проходити на платформі zoom. За 30 хвилин до початку вебінару  Ви отримаєте на електронну адресу необхідне посилання.  

        Заявки на участь за тел.: (063) 237-28-74 (Viber, WhatsApp, Telegram), (067) 125-16-06

 

        ЕМ: info@cargoconsult.kiev.ua  або на нашому сайті (Контакти). 

        Початок роботи вебінару  22.03.2023 р. о 10:00.   Закінчення роботи вебінару о 17:00.