Вебінар: Інформаційнв безпека підприємства, установи, організації

Дата события: 
25 травня 2021 року.
Цена: 
1200 грн.

Вебінар:  Інформаційнв безпека підприємства, установи, організації.

                                   Відбудеться 25.05.2021 р.

В програмі: 

Зобов’язання держави щодо захисту електронних даних.  Технічні стандарти захисту інформації. Відповідальність держави та юридичних осіб за недотримання законодавства.

Захист інформації та питання її збереження. Що є «даними особистого характеру»? Чи потрапляють ці дані під захист ст. 8 Конвенції про захист прав та основоположних свобод? Чи є спостереження за працівником за допомогою глобальної мережі позиціонування, обробка та використання одержаної у такий спосіб інформації, втручанням в його право на недоторканність приватного життя? Строки збереження інформації? Таємниця архівної інформації підприємства. «Право на забуття» та перенесення інформації.

Як має діяти роботодавець у випадку, якщо комерційна чи інша професійна діяльність здійснюється з приватного житла працівника?  Чи підлягають захисту електронні повідомлення, які відправляються  працівником з роботи?

Чи можна використовувати електронні дані, одержані роботодавцем, для притягнення особи до дисциплінарної відповідальності чи іншого розслідування? Ситуації, коли контроль за використанням працівником телефона, електронної пошти чи Інтернету на робочому місці може розглядатися як «необхідний в демократичному суспільстві».

Інтернет та інтелектуальна власність. Хто є власником розробки юридична особа чи найманий працівник?

Електронні декларації: чи правомірним є розкриття даних для широкого загалу? Чи правомірним є суспільний інтерес до електронних декларацій?

Поняття електронних доказів, ознаки належності та допустимості. Правові засади проведення огляду та обшуку комп’ютерної техніки. Чим відрізняється обшук від огляду комп’ютерної техніки? Підстави, суб’єкти та послідовність дій. Вилучення техніки, що містить електронні дані.

Судова практика у кримінальних провадженнях щодо кіберзлочинів та кримінальних проступків. Електронні докази в судовому процессі.

Рішення Європейського Суду з прав людини щодо порядку регулювання інформаційної безпеки на підприємствах, установах, організаціях.

      Заняття проводять провідні експерти з інформаційної безпеки в режимі реального часу. Є можливість задавати питання. По закінченні видається Сертифікат.  Вартість участі одного слухача - 1200,00 грн. без ПДВ (єдиний податок: 3 група без ПДВ).     

      Вартість включає: навчання онлайн з можливістю задавати питання спікеру  під час семінару, відеозапис,  презентація доповідача в електронному вигляді, сертифікат про участь.  

            Вебінар буде проходити на платформі zoom. За 30 хвилин до початку вебінару Ви отримаєте на електронну адресу необхідне посилання.    

  • Заявки на участь за тел.: (044)229 6250, (067)125 1606, (099)374 8113, (063)203 4920.  Через цей сайт  (Контакти) чи на е-адресу  info@cargoconsult. kiev.ua.
  • Початок роботи вебінару  25.05.2021 р. о 10:00.   Закінчення роботи вебіінару о 16:00.