Вебінар: Належне виконання антикорупційної програми підприємства, установи, організації. Порядок проведення перевірок НАЗК роботи із запобігання і виявлення корупції. Робота з корупційними ризиками

Дата события: 
15-16 грудня 2021 р.
Место проведения: 
На платформі Zoom
Цена: 
3000 грн.

Вебінар: Належне виконання антикорупційної програми підприємства, установи, організації. Порядок проведення  перевірок  НАЗК роботи із запобігання і виявлення корупції. Робота з корупційними ризиками.

В програмі: 

Діяльність уповноваженого з питань запобігання корупції.  Типове положення про антикорупційних уповноважених (Наказ НАЗК від 27.05.2021 № 277/21) Правова, організаційна, методична та контрольна функція уповноваженого з питань запобігання корупції. Кваліфікаційні вимоги, посадові обов’язки та права. Визначення суб’єктів декларування на підприємстві. Роз’яснення новел чинного законодавства. Документування персональної роботи. Форми звітності. Організація діяльності уповноваженого з питань запобігання корупції з урахуванням необхідності забезпечення прав викривачів. Взаємодія уповноваженого з питань запобігання корупції з іншими підрозділами підприємства задля дотримання антикорупційного законодавства. Практичні питання щодо розробки, оновлення, затвердження та виконання Антикорупційної програми. Виявлення корупційних зловживань: алгоритм дій. Порядок прийняття антикорупційних заходів. Взаємодія зі спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції. Припис НАЗК як підстава для проведення службового розслідування.   Організація та проведення службового розслідування згідно Постанови КМ України № 691.

Особливості антикорупційної роботи комунальних  підприємств. Методи контролю за виконанням антикорупційних програми з боку міських рад

  Контроль антикорупційної роботи філій, відокремлених підрозділів та дочірніх підприємств. 

        Наказ від 18.01.2021 № 11/21 “Про затвердження Порядку проведення перевірок організації роботи із запобігання і виявлення корупції”. Підстави для перевірки. Методики перевірок. Підготовка підприємства, установи, організації до перевірки НАЗК.          

       Актуальні питання декларування в світлі законодавчих змін  2021 р. Особливості подачі декларацій за їх видами та строками. Внесення змін до поданих декларацій. Поняття періоду декларування за видами декларацій. Перевірка декларацій: ризики, черговість, порядок комунікації з НАЗК, строки та результати. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування: правила заповнення.

Новели законодавства щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією та корупційні правопорушення. Дії юридичних осіб після визнання посадової/службової особи судом винною у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією. Наслідки не притягнення до дисциплінарної відповідальності. Закон «Про незаконне збагачення»: дії уповноваженого з антикорупційної роботи. Наказ від 03.03.2021 № 144/21 “Про затвердження Порядку відбору декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, для проведення їх повної перевірки та визначення черговості такої перевірки”.

Наказ від 29.01.2021 № 26/21 “Про затвердження Порядку проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”. Наказ від 15.01.2021 № 8/21 “Про затвердження Порядку внесення приписів Національним агентством з питань запобігання корупції”

Складення протоколу про адмін правопорушення, пов’язане з корупцією: суб’єкти, підстави, строки.           

Новели щодо роботи з викривачами: захист конфіденційності повідомлень та особистих даних. Створення захищених каналів передачі інформації.

Кадрове забезпечення антикорупційного менеджменту. Підстави для звільнення та порушення дисциплінарного провадження щодо особи. Забезпечення трудових прав викривачів. Суміщення та сумісництво: нове в законодавстві. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Нові Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Заходи, що мають бути застосовані при виникненні конфлікту інтересів. Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю у особи корпоративних прав.  Нова судова практика щодо конфлікту інтересів.

Корупційні ризики підприємства, установи.   Поняття корупційного ризику. Адміністративні заходи щодо виявлення корупційних ризиків. Склад та регламентація роботи комісії. Ідентифікація корупційних ризиків: методології та організаційне забезпечення. Документування корупційних ризиків. Реєстр ризиків. Аналіз ризиків. Оцінка ризиків. Карта ризиків. Форми моніторингу. Розробка механізмів управління, контролю та мінімізації ризиків. Прийняття рішень про застосування найбільш доцільних підходів до запобігання та мінімізації корупційних ризиків.

Заняття проводять провідні експерти з антикорупційної діяльності.  По закінченні видається Сертифікат.  Вартість участі одного слухача - 4200,00 грн. без ПДВ (єдиний податок: 3 група без ПДВ).  В вартість включено обіди, кава-брейкі, канцелярія.    В матеріали до семінару включено: презентації лекторів, алгоритм впровадження антикорупційного менеджменту, добірка наукових статей, коментарі до законодавчої бази. 

       Заявку на участь Ви можете надати за тел.: (044) 209 02 94, (067) 125 1606, (063) 237 2874 (VIBER), ЕМ info@cargoconsult. kiev.ua або на нашому сайті (Контакти).

       Початок роботи вебінару 15.12.2021 р. о 10:00.  Реєстрація учасників з 9:30.  Закінчення роботи семінару 16.12.2021 р. о 16:00.