Вебінар: Діяльність уповноважених з питань запобігання корупції в умовах 2020 р.: мінімізація ризиків порушення законодавства суб’єктами декларування, удосконалення Антикорупційних програм та забезпечення їх дієвості.

Дата события: 
21 серпня 2020 р.
Цена: 
910 грн.

Вебінар: Діяльність уповноважених з питань запобігання корупції в умовах 2020 р.: мінімізація ризиків порушення законодавства суб’єктами декларування, удосконалення Антикорупційних програм та забезпечення їх дієвості.

У програмі: 

                Діяльність уповноваженого з питань запобігання корупції.  Правова, організаційна, методична та контрольна функція уповноваженого з питань запобігання корупції. Визначення суб’єктів декларування на підприємстві. Роз’яснення новел чинного законодавства. Документування персональної роботи. Перевірка факту заповнення декларацій. Порядок повідомлення про виявлені факти порушення вимог щодо декларування.  Організація діяльності уповноваженого з питань запобігання корупції з урахуванням необхідності забезпечення прав викривачів. Взаємодія уповноваженого з питань запобігання корупції з іншими підрозділами підприємства, установи, організації задля дотримання антикорупційного законодавства. Практичні питання щодо реєстрації та виконання Антикорупційної програми підприємства. Порядок подання програми для реєстрації. Відмова в реєстрації та залишення програми без розгляду. Типові помилки та зауваження. Уповноважений за програмою:  кваліфікаційні вимоги, посадові обов’язки та права.. Виявлення корупційних зловживань: алгоритм дій. Порядок прийняття антикорупційних заходів. Взаємодія зі спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції. Звітність уповноваженого з антикорупційної роботи.

                Актуальні питання декларування в світлі законодавчих змін 2020 р. Види декларацій. Особливості подачі декларацій за їх видами та строками. Внесення змін до поданих декларацій. Поняття періоду декларування за видами декларацій. Перевірка декларацій: ризики, черговість, порядок комунікації з НАЗК, строки та результати. Порушення вимог фінансового контролю. Форма повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування: правила заповнення.

              Новели законодавства щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, та корупційні правопорушення, що набрали чинності з 01.01.2020р. та тимчасово відтерміновані (хто складає протоколи, чи потрібен висновок НАЗК, роль прокурора, чи можна закрити провадження за неповідомлення про суттєву зміну в майновому стані за протоколом, складеним у 2019р.)

                Дії державних органів після визнання держслужбовців судом винними у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення пов’язаного з корупцією. Аналіз Розяснення НАЗК.

                Заняття проводять провідні експерти з антикорупційної діяльності в режимі реального часу.   Вартість участі одного слухача - 910,00 грн. без ПДВ (єдиний податок: 3 група без ПДВ).     

              Вартість включає: навчання онлайн з можливістю задавати питання спікеру  під час семінару, відеозапис онлайн – вебінару, презентація доповідача в електронному вигляді. Сертифікат про участь.

                Вебінар буде проходити на платформі zoom.

                За півгодини до початку вебінару Ви отримаєте на електронну адресу необхідне посилання.  

               Заявку на участь Ви можете надати за тел.: (044)229 6250, (067)125 1606, (099)374 8113, (063)203 4920 або через цей сайт  (Контакти) чи на е-адресу  info@cargoconsult. kiev.ua

               Початок роботи вебінару  21.08. 2020 р. о 10:00.  Закінчення роботи вебінару   21.08.2020 р. о 13:30.