Семінар: Оренда державного та комунального майна. Зміни 2020 року

Дата события: 
04 березня 2020 р..
Место проведения: 
м. Київ, вул. Маккейна, 39 (колишня Івана Кудрі)
Цена: 
2500 грн.

Семінар: Оренда державного та комунального майна. Зміни 2020 року”

У програмі: 

Законодавча база оренди державного та комунального майна. Що та коли змінює Закон України «Про оренду державного та комунального майна» №157-IX від 03.10.2019 р. Зміни до Цивільного та Господарського кодексів, інших законодавчих актів та інше правове забезпечення.

Об’єкти оренди. Обмеження щодо оренди згідно Закону. Галузеві особливості оренди майна. Поняття «цілісний майновий комплекс». Обмеження щодо орендарів. Оренда та зберігання. Етапи передачі майна в оренду. Перший та другий переліки. Хто та як формує. Відмова від включення в переліки. Визначення вартості об’єктів оренди. Подання заяви та оголошення про передачу майна в оренду.

Оформлення оренди. Визначення стартової орендної плати та строків оренди. Типові договори оренди для державних та комунальних підприємств.  Порядок укладення договору. Особливості договорів оренди. Істотні умови договору. Додаткові умови договору. Оцінка об’єкта оренди. Термін договору оренди. Подовження договору та відмова від подовження. Особливості короткострокової оренди. Обов’язки орендаря та орендодавця. Зміни умов договору. Суборенда. Припинення договору оренди. Правові наслідки припинення або розірвання договору оренди. Договори, що набули чинності раніше вступу в дію нового Закону та на тривалий строк. Особливості розрахунків з орендарем та з бюджетом щодо ПДВ у зв’язку з розподілом орендної плати.

Передача майна, правонаступництво, страхування.  Взаємовідносини щодо прав власності між орендодавцем та орендарем.

Фінансові ризики балансоутримувача: як законно уникнути та запобігти. Відшкодування витрат, пов’язаних з утриманням орендованого майна, що перебуває в державній та комунальній власності.  Витрати на поліпшення (ремонт) об’єкта оренди та економічна доцільність зарахування їх вартості в рахунок орендної плати.

Контроль за використанням майна, переданого в оренду. Види контроля. Хто та як здійснує.

Перехід на продаж оренди з аукціонів.

Як будуть працювати електронні торгові системи (ЕТС) щодо оренди державного та комунального майна. Етапи та умови участі в аукціонах. Ризики, пов’язані з розрахунками через аукціон.

Заняття проводять досвідчені юристи, експерти з господарських відносин.  По закінченні видається Сертифікат.  Вартість участі одного слухача - 2500,00 грн. без ПДВ (єдиний податок: 3 група без ПДВ).  У вартість включено: обід, кава-брейкі, канцелярія.

  Заявку  на  участь  Ви  можете  надати  за  тел.:   (044) 229 6250,  (099) 374 8113,   (063) 203 4920.

       Початок роботи семінару 04.03.2020 р. о 10:00.  Реєстрація учасників з 9:30.  Закінчення роботи семінару о 17:00.