Семінар: Менеджмент кібербезпеки підприємства: методи організації та забезпечення.

Дата события: 
06 листопада 2019 р.
Место проведения: 
м. Київ, Несторівський провулок, 4, 4 поверх, аудиторія № 417
Цена: 
2100 грн.

Програма семінару: Менеджмент кібербезпеки підприємства: методи організації та забезпечення.

 

1.       Правова регламентація та організація кібербезпеки на підприємстві регламентація вимог до кіберзахисту; вимоги для окремих категорій працівників об'єктів критичної інфраструктури з урахуванням сучасних тенденцій кібербезпеки та актуальних кіберзагроз; зокрема в умовах кризових ситуацій, надзвичайного і воєнного стану; здійснення захисту технологічних процесів на об'єктах критичної інфраструктури, в яких управління здійснюється за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, від несанкціонованого втручання у їх роботу; розроблення  індикаторів стану кібербезпеки; кримінальна відповідальності за злочини у сфері використання комп'ютерів, систем та комп'ютерних мереж і мереж електрозв'язку, вчинені щодо  інформаційних ресурсів, щодо об'єктів критичної інформаційної інфраструктури та інших об'єктів, а також розмежування підслідності;  можливості  здійснення процесуальних дій у режимі реального часу із застосуванням електронних документів та електронного цифрового підпису. Питання прослуховування та відеозапису співробітників підприємства.  Поняття «очікуваної недоторканності приватного життя» та його тлумачення.  Баланс між правами  працівників та інтересом роботодавця щодо захисту його майнових прав та інтересів.

2.       Кіберзлочини: світова та вітчизняна практика. Кваліфікація злочину. Види злочинів, їх особливості. Суто комп’ютерні злочини та використання IT технологій в «традиційних» злочинах. Причини і наслідки комп’ютерних злочинів.  Викрадення цифрової інформації.  Зовнішні та внутрішні джерела ризиків.  Методи та засоби реалізації загроз комп’ютерній безпеки. Використання шкідливих комп’ютерних програм для пошкодження або загрози пошкодження інформації або обладнання. Незаконне стеження за допомогою комп’ютерної техніки. Несанкціоноване використання комп’ютерної техніки. Використання Інтернету та електронної пошти із протиправною метою. Кваліфікація злочину.

3.   Протидія комп’ютерним злочинам. Концепція кібербезпеки підприємства. Стандарти серії ISO 2700: досвід впровадження в галузях з різними інформаційними потребами та можливостями. Захист інформації. Практичні рекомендації щодо протидії комп’ютерним злочинам на різних рівнях захисту. Критичні для діяльності підприємства системи та особливо цінна інформація: особливості захисту.

4.       Інцидент комп’ютерної безпеки. Визначення терміну. Вимоги до реагування в міжнародних та національних стандартах. Системний підхід до управління інцидентами та його переваги над процесним підходом. Процес реагування на інцидент в матричній структурі СУІБ. Практичні аспекти реагування на інцидент. Документування інциденту. Методики проведення розслідування.  Матриця та регламенти розслідування.

5.    Здатність підприємства забезпечити власну інформаційну безпеку. Джерела помилок у системах безпеки. Помилки проектування, реалізації, конфігурації. Поширені уразливості систем. Побудова стійкої ІТ-інфраструктури для попередження та виявлення інцидентів для ОС. Реінжиніринг ПЗ. Розподіл зон відповідальності між підрозділами підприємства. Формування плану на випадок надзвичайних обставин.                          

           Заняття проводять досвідчені експерти з кібербезпеки.   По закінченні курсу видається Сертифікат.

           Вартість участі одного слухача - 4200, 00 грн. без ПДВ(єдиний податок: 3 група без ПДВ).  

           У вартість включено: матеріали до семінару. кава-брейкі та обіди. Прохання: мати з собою флешку.

У матеріали до семінару включено: презентації лекторів, алгоритм впровадження антикорупційного менеджменту, добірка наукових статей, коментарі до законодавчої бази. 

Заявку  на  участь  Ви  можете  надати за тел.:  (044)229 6250,   (099)374 8113,  (063)203 4920 або через цей сайт (Контакти).

Початок семінару 06.11.19 р. о 10:00. Реєстрація з 9:30. Закінчення  о 17:00.