Семінар: Корпоративна безпека підприємства. Ризикоорієнтований підхід.

Дата события: 
11-14 вересня 2019 року
Место проведения: 
Б/в "Сонячна", вул. Приморська, 189, смт Затока, Одеська обл.
Цена: 
7500 грн.

Програма семінару:

1.       Системи корпоративної безпеки в компанії.  Розробка концепції корпоративної безпеки компанії. Складові частини корпоративної безпеки та їх взаємодія. Сучасні загрози безпеці компаній і банків. Ризикоорієнтований підхід до економічної безпеки компанії.

2.       Виявлення та обробка ризиків економічної безпеки компанії. Ідентифікація ризиків безпеки компанії. Оцінка та обробка ризиків. Складання реєстру та карти ризиків. Визначення «господарів» ризиків. Розробка засобів управління та мінімізації ризиків: методологічна база.

 3.       Фінансово-економічні ризики компанії. Фінансові розслідування і перевірки в компанії. Forensic accounting (форензик). Фіктивний або ненадійний контрагент. Показники платоспроможності контрагентів та забезпечення безпеки продажів.  Контроль закупівель.  Практичні рекомендації по виявленню та запобіганню злочинних схем. Обробка інформації для мінімізації загроз. Розвиток технологій фінансового шахрайства. Розроблення попереджувальних і захисних заходів.  Контроль відокремлених підрозділів, філій, дочірніх підприємств. Особливості контролю закордонних філій. Практичні кейси.

 4.       Кадрова безпека підприємства. Кадрові ризики компанії: ідентифікація, оцінка, управління. Взаємодія служби персоналу і служби безпеки: новий регламент. Напрями та методи оцінки персоналу. Конфлікт інтересів: виявлення та можливі заходи протидії. Шахрайство персоналу. Основні методи і ознаки шахрайських операцій. Організація службового розслідування на підприємстві. Матриця і документування розслідування. Методи обчислення ознак афільованості співробітників організації з компаніями, які є сторонами договорів.  Кваліфікуючі ознаки, попередження та профілактика шахрайства. Відповідальність за зловживання фінансами підприємства, розкрадання, перевищення повноважень. Компенсація збитків. Організаційні та контрольні заходи щодо попередження корпоративного шахрайства.

 5.       Інформаційна безпека підприємства. Ризики інформаційної інфраструктури підприємства. Можливості захисту власної інформації. Публічна інформація та інформація з обмеженим доступом. Правове забезпечення захисту інформації з обмеженим доступом комерційних підприємств. Ризики інформаційної безпеки. Спеціальне діловодство в системі загального діловодства.  Документальне заперечення захисту інформації комерційного підприємства. Захист персональних даних. Реєстр документів ДСК. Права підприємства на комерційну таємницю. Віднесення інформації до КТ. Практика застосування.  Маркування та облік. Особливості захисту інформації залежно від носіїв. Можлива відповідальність за порушення режимів ДСК та КТ.

 6.       Безпека активів та антирейдерський указ Президента. Що змінюється в законодавстві. Джерела юридичних ризиків. «Вузькі» місця законодавства щодо переходу прав власності. Реєстрація прав власності. Оскарження зареєстрованих прав. Практика безпечного відчуження активів.

Заїзд учасників   10 вересня (обідом вже годують), роз’їзд 14 вересня (сніданком ще годують).

Заняття ведуть провідні експерти з безпеки. Лекції ілюструються мультимедійним проектором.  Матеріали видаються в електронному вигляді.   Вартість участі одного слухача 7500 грн.  У вартість семінару включені: лекції, консультації, матеріали за темою семінару, 3-и разове харчування та проживання в комфортних двомісних номерах бази відпочинку «Сонячна». Можливо одномісне розміщення (доплата 2500 грн.) 

  Детальніше на сайті:  http://www.solnechnaya.com 

Заявку  на  участь  Ви  можете  надати  за  тел.:    (044) 229-62-50,    (099) 374-81-13,   (063) 20-349-20,  (067) 125-16-06, а також через наш сайт:  (контакти; зворотній зв'язок).