Семінар: Антикорупційний менеджмент підприємства: юридичне забезпечення Антикорупційна програма: виконання та звітність. Конфлікт інтересів: виявлення та подолання

Дата события: 
30-31 жовтня 2019 р.
Место проведения: 
м. Київ, Несторівський провулок, 4, 4 поверх, аудиторія № 417
Цена: 
4200 грн.
Програма семінару: Антикорупційний менеджмент підприємства та установи: юридичне забезпечення Антикорупційна програма: виконання та звітність. Конфлікт інтересів: виявлення та подолання.
 1. Субєкти, на яких поширюється дія Закону «Про запобігання корупції». Особливості застосування антикорупційного законодавства що до підприємств та установ.

2.    Антикорупційна програма підприємства,  установи.  Практичні питання щодо реєстрації та виконання Антикорупційної програми підприємства. Обов’язкові додатки. Порядок подання програми для реєстрації. Відмова в реєстрації та залишення програми без розгляду. Матеріали, які необхідно направляти до НАЗК разом з антикорупційною програмою. Типові помилки. Виявлення корупційних зловживань: алгоритм дій. Механізм взаємодії зі спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції. Звітність уповноваженого з антикорупційної роботи. Види «антикорупційних» реєстрів та порядок їх ведення.

 3.    Корупційні ризики підприємства, установи.  Поняття корупційного ризику. Адміністративні заходи щодо виявлення корупційних ризиків. Склад та регламентація роботи комісії. Ідентифікація корупційних ризиків: методології та організаційне забезпечення. Аналіз та оцінка ризиків. Документування корупційних ризиків. Реєстр ризиків. Карта ризиків. Розробка механізмів управління, контролю та мінімізації ризиків. Нова редакція стандарта ISO 31000 2018. Прийняття рішень про застосування найбільш доцільних підходів до запобігання та мінімізації корупційних ризиків.

4.    Механізми фінансового контроля відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Дотримання вимог фінансового контролю щодо прозорості та транспарентності: повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, відкриття банківських рахунків тощо. Новели чинного законодавства щодо декларування та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Тлумачення та судова практика. Правомірнсть одержання подарунків Декларація перед та після звільнення. Перевірки Е-декларацій.  Нове в публічних закупівлях. Порушення вимог фінансового контролю. Підстави для проведення ретельної перевірки.  «Викривач» в українському законодавстві. Як це працює?

 5.    Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та заходи зовнішнього і самостійного врегулювання конфлікту інтересів. Як виявляється конфлікт інтересів. Засоби запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з роботою близьких осіб в управлінні підприємства та у зв’язку з наявністю у особи підприємств  корпоративних прав. Вчинення дій, прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів. Перегляд службових повноважень та інформаційні обмеження. Здійснення повноважень під зовнішнім контролем. Переведення на іншу посаду та звільнення у зв’язку з наявністю конфлікту інтересів.  Відповідність дій КЗПП. Як це виконати на практиці.

 6.         Відповідальність за правопорушення, пов’язані з корупцією, та за корупційні злочини.  Склад правопорушень та види відповідальності. Порядок складання протоколу: суб’єкти та строки. Юридична практика оскарження протоколів про адміністративні правопорушення. Дисциплінарна відповідальність: особливості застосування згідно КЗПП. Підстави для внесення особи до Реєстру корупціонерів та порядок виключення з нього. Адміністративне та кримінальне провадження щодо порушень антикорупційного законодавства. Оцінка технічної фіксації ознак корупційного правопорушення фізичними особами, не уповноваженими на збір оперативної інформації.  Участь спеціалістів в зборі доказів. Експертні висновки та їх оцінка судом. Судова практика розгляду справ про адміністративні правопорушення: перша та апеляційна інстанція. Судова практика щодо корупційних злочинів: перша, апеляційна та касаційна інстанція. Оцінка негласних слідчих (розшукових) дій: позиція Верховного Суду. Поняття провокації та правові способи захисту. Практика ЄСПЛ щодо оцінки доказів корупційних злочинів.  Антикорупційний суд: перша судова практика. 

  Заняття проводять провідні експерти з антикорупційної діяльності. По закінченні видається Сертифікат.  Вартість участі одного слухача - 4200, 00 грн. без ПДВ (єдиний податок: 3 група без ПДВ).   В вартысть включено обіди, кава-брейкі, канцелярія.

У матеріали до семінару включено: презентації лекторів, алгоритм впровадження антикорупційного менеджменту,  добірка наукових статей, коментарі до законодавчої бази. 

Заявку  на  участь  Ви  можете  надати за тел.:  (044)229 6250,  (067)125 1606,  (099)374 8113,  (063)203 4920, чи через цей сайт - Контакти.

Початок семінару 30.10.19 р. о 10:00. Реєстрація учасників з 9:30. Закінчення 31.10.19 р. о 16:00.