Семінар: Антикорупційний менеджмент підприємства: юридичне забезпечення.

Дата события: 
25-26 вересня 2019 р.
Место проведения: 
м. Київ, Несторівський провулок, 4, 4 поверх, аудиторія № 417
Цена: 
4200 грн.

Програма семінару:

Практичні питання щодо реєстрації та виконання Антикорупційної програми підприємства. Виявлення корупційних зловживань: алгоритм дій. Механізм взаємодії зі спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції. Обов’язки та можливості уповноваженого з антикорупційної роботи. 

Дотримання вимог фінансового контролю: тлумачення поняття «суттєвих змін в майновому стані», строки повідомлення та підстави (з моменту набуття власності чи внесення відомостей до Реєстру  речових прав; укладання попередньої угоди про фінансування будівництва об’єкту нерухомості);  дії за фактом одержання спадку (відомо чи не відомо вартість);  подання декларації : сутність та структура доходів; суб’єктна належність доходів та статків; відображення інформації про нерухомість за умови її оцінки в певні строки;  позика та її повернення (повне частинами);  страхові внески та страхові випадки; компенсаційні відшкодування. Законодавчі пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій); правовий режим добровільного декларування коштів, майна та інших об’єктів фізичними особами. Розширення кола суб’єктів декларування. Питання правомірності одержання подарунків: вартість, дарувальники, дії суб’єктів відповідальності

Ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.   Процедурні питання складання протоколу: підстави, суб’єкти,  наслідки відмови щодо надання пояснень та підписання. Судова практика притягнення до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Застосування стоків давності. Кримінальна відповідальність за декларування недостовірної інформації (ст. 366-1 КК України).

Внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо забезпечення державного зовнішнього фінансового контролю(аудиту) у сфері публічних закупівель; Повноваження  правоохоронних органів щодо збирання доказів.  Джерела доказів. Що визнається документом  у якості джерела доказів. Підстави для кримінальної відповідальності за корупційні правопорушення. Тактика захисту від кримінального переслідування. Хто може бути допитаний у якості свідка корупційного правопорушення? Оцінка технічної фіксації ознак корупційного правопорушення фізичними особами, не уповноваженими на збір оперативної інформації.  Участь спеціалістів в зборі доказів. Експертні висновки та їх оцінка судом. Відповідальність юридичних осіб (проектні зміни).

Правосуддя щодо застосування антикорупційного законодавства:  підсудність проваджень, склад суду; зміст клопотань;  надання  доказів та їх оцінка; покарання. Наслідки притягнення до відповідальності. Підстави для внесення особи до Реєстру корупціонерів та порядок виключення з нього.

Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів і заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів. Зв'язок антикорупційного  та трудового законодавства. Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з роботою близьких осіб в управлінні підприємства та у зв’язку з наявністю у особи підприємств чи корпоративних прав. Вчинення дій, прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів.

Заняття проводять провідні експерти з антикорупційної діяльності. По закінченні видається Сертифікат.  Вартість участі одного слухача - 4200, 00 грн. без ПДВ(єдиний податок: 3 група без ПДВ).  

У вартість включено: матеріали до семінару. кава-брейкі та обіди.

У матеріали до семінару включено: презентації лекторів, алгоритм впровадження антикорупційного менеджменту, добірка наукових статей, коментарі до законодавчої бази. 

Заявку  на  участь  Ви  можете  надати за тел.:  (044)229 6250,   (099)374 8113,  (063)203 4920 або через цей сайт (Контакти).

Початок семінару 25.09.19 р. о 10:00. Реєстрація з 9:30. Закінчення 26.09.19 р. о 16:00.