Семінар: Антикорупційний менеджмент підприємства, установи. Розвиток системи, документування процесів.

Дата события: 
23-24 вересня 2020 р.
Место проведения: 
м. Київ, вул. Джона Маккейна, 39, офіс № 88
Цена: 
4200 грн.

                                          Увага! Кількість слухачів обмежена у зв’язку з обов’язковими "антивірусними" заходами.

 

 Програма семінару: Діяльність уповноважених з питань запобігання корупції в умовах 2020 р.: мінімізація ризиків порушення законодавства суб’єктами декларування, удосконалення Антикорупційних програм та забезпечення їх дієвості.

Діяльність уповноваженого з питань запобігання корупції.  Правова, організаційна, методична та контрольна функція уповноваженого з питань запобігання корупції. Визначення суб’єктів декларування на підприємстві. Роз’яснення новел чинного законодавства. Документування персональної роботи. Перевірка факту заповнення декларацій. Порядок повідомлення про виявлені факти порушення вимог щодо декларування. Організація діяльності уповноваженого з питань запобігання корупції з урахуванням необхідності забезпечення прав викривачів. Взаємодія уповноваженого з питань запобігання корупції з іншими підрозділами підприємства, установи, організації задля дотримання антикорупційного законодавства. Практичні питання щодо реєстрації та виконання Антикорупційної програми підприємства. Порядок подання програми для реєстрації. Відмова в реєстрації та залишення програми без розгляду. Типові помилки та зауваження. Уповноважений за програмою:  кваліфікаційні вимоги, посадові обов’язки та права.. Виявлення корупційних зловживань: алгоритм дій. Порядок прийняття антикорупційних заходів. Взаємодія зі спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції. Службове розслідування за підозрою в корупційних діях посадових осіб: підстави для проведення та документування розслідування. Звітність уповноваженого з антикорупційної роботи.

Актуальні питання декларування в світлі законодавчих змін 2020 р. Види декларацій. Особливості подачі декларацій за їх видами та строками. Внесення змін до поданих декларацій. Поняття періоду декларування за видами декларацій. Структура оновленої форми декларації. Перевірка декларацій: ризики, черговість, порядок комунікації з НАЗК, строки та результати. Порушення вимог фінансового контролю. Форма повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування: правила заповнення. Коли декларувати нерухомість придбану в кредит, після переходу права власності на майно чи з моменту першого платежу? Чи повідомляти про нараховані, але неодержані суб’єктом декларування кошти? Чи можна надіслати повідомлення про суттєву зміну в майновому стані в паперовій формі? В яких грошових одиницях відображаються доходи та видатки? Чи повідомляються такі дані щодо членів сім’ї?

Новели законодавства щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, та корупційні правопорушення, що набрали чинності з 01.01.2020р. та тимчасово відтерміновані (хто складає протоколи, чи потрібен висновок НАЗК, роль прокурора, чи можна закрити провадження за неповідомлення про суттєву зміну в майновому стані за протоколом, складеним у 2019р.)

Дії державних органів після визнання держслужбовців судом винними у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення пов’язаного з корупцією. Аналіз Розяснення НАЗК. 

Кадрове забезпечення антикорупційного менеджменту. Підстави для звільнення та порушення дисциплінарного провадження щодо держслужбовців до дисціплинарної відповідальності. Наслідки непритягання держслужбовців до дисциплинарної відповідальності. Суміщення та сумісництво: нове в законодавстві. Забезпечення трудових прав викривачів. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та заходи зовнішнього і самостійного врегулювання конфлікту інтересів. Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Заходи, що мають бути застосовані при виникненні конфлікту інтересів. Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю у особи підприємств чи корпоративних прав. Поняття «викривача» та кадрове забезпечення захисту.

Корупційні ризики підприємства, установи.   Поняття корупційного ризику. Адміністративні заходи щодо виявлення корупційних ризиків. Склад та регламентація роботи комісії. Ідентифікація корупційних ризиків: методології та організаційне забезпечення. Документування корупційних ризиків. Реєстр ризиків. Аналіз ризиків. Оцінка ризиків. Карта ризиків. Форми моніторингу. Розробка механізмів управління, контролю та мінімізації ризиків. Прийняття рішень про застосування найбільш доцільних підходів до запобігання та мінімізації корупційних ризиків.

Заняття проводять провідні експерти з антикорупційної діяльності.  По закінченні видається Сертифікат.  Вартість участі одного слухача - 4200,00 грн. без ПДВ (єдиний податок: 3 група без ПДВ).      У матеріали до семінару включено: презентації лекторів, алгоритм впровадження антикорупційного менеджменту, добірка наукових статей, коментарі до законодавчої бази. У вартість включені обіди, кава-брейкі, канцелярія.  Слухачі забезпечиваються засобами захисту від інфекцій.

       Заявку на участь Ви можете надати за тел.: (044)229 6250, (067)125 1606, (099)374 8113, (063)203 4920 чи через цей сайт (Контакти). 

       Початок роботи семінару  23. 09. 2020 р. о 10:00.  Реєстрація учасників з 9:30.  Закінчення роботи семінару    24.09.2020 р. о 16:00.