Семінар: Антикорупційний менеджмент підприємства та установи: захист від необґрунтованих переслідувань. Антикорупційна програма: виконання та звітність

Дата события: 
29-30 травня 2019 року
Место проведения: 
м. Київ, Несторівський провулок, 4, 4 поверх, аудиторія № 417
Цена: 
4200 грн.

            Антикорупційний менеджмент підприємства та установи: захист від необґрунтованих переслідувань. Антикорупційна програма: виконання та звітність.

У програмі:

 

  1.    Антикорупційна програма підприємства,  установи.  Практичні питання щодо реєстрації та виконання Антикорупційної програми підприємства. Порядок подання програми для реєстрації. Відмова в реєстрації та залишення програми без розгляду. Матеріали, які необхідно направляти до НАЗК разом з антикорупційною програмою. Типові помилки. Уповноважений за програмою:кваліфікаційні вимоги, посадові обов’язки та права. Виявлення корупційних зловживань: алгоритм дій. Механізм взаємодії зі спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції. Звітність уповноваженого з антикорупційної роботи. Види «антикорупційних» реєстрів та порядок їх ведення.

  2.    Корупційні ризики підприємства, установи. Поняття корупційного ризику. Адміністративні заходи щодо виявлення корупційних ризиків. Прийняття рішень про застосування найбільш доцільних підходів до запобігання та мінімізації корупційних ризиків. Роль кожного в мінімізації виявлених корупційних ризиків.

  3.    Фінансовий контроль відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Дотримання вимог фінансового контролю щодо прозорості та транспарентності: повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, відкриття банківських рахунків тощо. Новели чинного законодавства щодо декларування та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Тлумачення та судова практика.Декларація перед та після звільнення.

  4.    Перевірки Е-декларацій.  Суб’єктний склад: хто перевіряє, на підставі чого, у який строк та кого. Логічний та арифметичний контроль. Автоматична перевірка: доступ НАЗК до державних та закордонних баз даних.  Якщо автоматична перевірка виявила розбіжності: алгоритм дій уповноважених органів. Зміна правового статусу особи щодо виконання фінансових зобов’язань, передбачених законодавством. Порушення вимог фінансового контролю.Підстави для проведення ретельної перевірки.  Поняття «викривача».

  5.    Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та заходи зовнішнього і самостійного врегулювання конфлікту інтересів. Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з роботою близьких осіб в управлінні підприємства та у зв’язку з наявністю у особи підприємств чи корпоративних прав. Вчинення дій, прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів.

  6.    Питання правомірності одержання подарунків: вартість, дарувальники, дії суб’єктів відповідальності, судова практика.

  7.    Корупційні ризики підприємства, установи.   Поняття корупційного ризику.Адміністративні заходи щодо виявлення корупційних ризиків. Склад та регламентація роботи комісії. Ідентифікація корупційних ризиків: методології та організаційне забезпечення. Аналіз та оцінка ризиків. Документування корупційних ризиків. Реєстр ризиків. Карта ризиків. Розробка механізмів управління, контролю та мінімізації ризиків. Прийняття рішень про застосування найбільш доцільних підходів до запобігання та мінімізації корупційних ризиків.

  8.    Відповідальність за правопорушення, пов’язані з корупцією, та за корупційні злочини.  Склад правопорушень та види відповідальності. Порядок складання протоколу: суб’єкти та строки. Юридична практика оскарження протоколів про адміністративні правопорушення. Дисциплінарна відповідальність: особливості застосування згідно КЗПП. Адміністративне та кримінальне провадження щодо порушень антикорупційного законодавства. Судова практика розгляду справ про адміністративні правопорушення: перша та апеляційна інстанція. Судова практика щодо корупційних злочинів: перша, апеляційна та касаційна інстанція. Оцінка негласних слідчих (розшукових) дій: позиція Верховного Суду. Поняття провокації та правові способи захисту. Практика ЄСПЛ щодо оцінки доказів корупційних злочинів.  Антикорупційний суд: перша судова практика.

 

         Заняття проводять провідні експерти з антикорупційної діяльності. По закінченні видається Сертифікат.  Вартість участі одного слухача - 4200, 00 грн. без ПДВ (єдиний податок: 3 група без ПДВ).  

          У матеріали до семінару включено: презентації лекторів, алгоритм впровадження антикорупційного менеджменту, добірка наукових статей, коментарі до законодавчої бази.

           У вартість включено: кава-брейки, обіди,  канцелярія.

            Заявку  на  участь  Ви  можете  надати за тел.:  (044)229 6250,  (067)125 1606,  (099)374 8113,  (063)203 4920.Початок семінару 29.05.19 р. о 10:00. Реєстрація учасників з 9:30. Закінчення 30.05.19 р. о 16:00.