Семінар: Антикорупційний менеджмент підприємства: розвиток юридичного та методологічного забезпечення. Оновлена актуальність.

Дата события: 
25-26 червня 2019 р.
Место проведения: 
м. Київ, Несторівський провулок, 4, 4 поверх, аудиторія № 417
Цена: 
4200 грн.

Семінар: «Антикорупційний менеджмент підприємства: розвиток юридичного та методологічного забезпечення.  Оновлена актуальність»

Програма семінару:

  Антикорупційна програма підприємства, установи. Практичні питання щодо реєстрації та виконання Антикорупційної програми підприємства. Порядок подання програми для реєстрації. Відмова в реєстрації та залишення програми без розгляду.  Матеріали, які необхідно направляти до НАЗК разом з антикорупційною програмою. Типові помилки. Уповноважений за програмою: кваліфікаційні вимоги, посадові обов’язки та права. Виявлення корупційних зловживань: алгоритм дій. Механізм взаємодії зі спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції. Звітність уповноваженого з антикорупційної роботи. Види «антикорупційних» реєстрів та порядок їх ведення. Приписи НАЗК та порядок реагування. Проведення службових розслідувань з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню вимог Закону. Заходи, що мають бути вжиті за  результатами службових розслідувань.

  Фінансовий контроль відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Дотримання вимог фінансового контролю щодо прозорості та транспарентності: повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, відкриття банківських рахунків тощо. Новели чинного законодавства щодо декларування та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Тлумачення та судова практика.  Декларація перед та після звільнення. Перевірка декларацій. Логічний та арифметичний контроль. «Викривачі»: законодавча база.

  Відповідальність за правопорушення, пов’язані з корупцією, та за корупційні злочини.  Склад правопорушень та види відповідальності. Притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників юридичних осіб (як публічного так і приватного права) за порушення ними вимог Антикорупційної програми, кодексу Етики юридичної особи чи вимог, передбачених ч.3 ст.61 Закону України "Про запобігання корупції". Правове обґрунтування, практичні аспекти, судова практика.  Надання пояснень НАЗК у разі наявності підстав для складення протоколу. Порядок складання протоколу: суб’єкти та строки. Юридична практика оскарження протоколів про адміністративні правопорушення. Підстави для досудового розслідування. Адміністративне та кримінальне провадження щодо порушень антикорупційного законодавства. Судова практика щодо корупційних злочинів: перша, апеляційна та касаційна інстанція. Оцінка негласних слідчих (розшукових) дій: позиція Верховного Суду. Поняття провокації та правові способи захисту. Практика ЄСПЛ щодо оцінки доказів корупційних злочинів.  Антикорупційний суд: перша судова практика.

  Питання правомірності одержання подарунків: вартість, дарувальники, дії суб’єктів відповідальності.

Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів і заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів. Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з роботою близьких осіб в управлінні підприємства та у зв’язку з наявністю у особи підприємств чи корпоративних прав. Вчинення дій, прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів.

  Корупційні ризики підприємства, установи. Поняття корупційного ризику. Адміністративні заходи щодо виявлення корупційних ризиків. Склад та регламентація роботи комісії. Ідентифікація корупційних ризиків: методології та організаційне забезпечення. Аналіз та оцінка ризиків. Документування корупційних ризиків. Реєстр ризиків. Карта ризиків. Розробка механізмів управління, контролю та мінімізації ризиків. Прийняття рішень про застосування найбільш доцільних підходів до запобігання та мінімізації корупційних ризиків.  Застосування стандартів ISO31010 та 37001 в побудові антикорупційного ризик-менеджменту.

  Заняття проводять провідні експерти з антикорупційної діяльності. По закінченні видається Сертифікат.  Вартість участі одного слухача - 4200, 00 грн. без ПДВ(єдиний податок: 3 група без ПДВ).  У вартість включено канцелярія, кава-брейкі, обіди, матеріали до семінару.  У матеріали до семінару включено: презентації лекторів, алгоритм впровадження антикорупційного менеджменту, добірка наукових статей, коментарі до законодавчої бази. 

         Заявку  на  участь  Ви  можете  надати за тел.:  (044)229 6250,  (067)125 1606,  (099)374 8113,  (063)203 4920.

  Початок семінару 25.06.19 р. о 10:00. Реєстрація з 9:30. Закінчення 26.06.19 р. о 16:00.